W czym pomogą Ci warsztaty kobiecości Warszawa?

Kilka tygodni temu spędziłem weekend z 11 koleżankami z moich blogów udając się na warsztaty kobiecości Warszawa. Miałem mnóstwo zajęć w życiu i pomyślałem, że naprawdę nie powinienem jechać na tę wycieczkę, ale ponieważ już się zaangażowałem, i tak pojechałem. Potem zepsuł mi się samochód, gdy jechałem po Hilary, i naprawdę pomyślałem, że powinienem go porzucić, ale ponieważ Hilary miała samochód, i tak pojechałem. Tak się cieszę, że tak zrobiłem – świetnie się razem bawiliśmy i przypomniało mi to, dlaczego wyjazdy z dziewczyną są tak ważne.

Jako mama moje życie jest po prostu bardzo zajęte – przepełnione zajęciami dla dzieci, dbaniem o dom, własną pracą i wszystkim innym, co wiąże się z prowadzeniem domu. Moje przyjaźnie często mają niższy priorytet – nie dlatego, że nie kocham moich przyjaciół, naprawdę! – ale dlatego, że trudno jest znaleźć dodatkowy czas, aby spędzić z nimi w miejscu gdzie organizują warsztaty kobiecości Warszawa. Dlatego zadowalam się SMS-em tu i tam i spotykaniem się z nimi w mieście lub w kościele.

Ale kilka lat temu odkryłam cud, jakim są warsztaty kobiecości Warszawa i jakim jest weekendowy wypad dla dziewcząt. Wyruszenie w podróż ze swoimi dziewczynami ma wiele zalet! Zapraszamy na warsztat kobiecości Warszawa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *