Jakie zalety ma masaż balijski?

Masaż balijski trwa średnio około 60-90 minut. Głównym zadaniem masażystki będzie zapewnienie odprężonego stanu umysłu. W tym celu generowana jest stymulacja, która zapewnia lepszy przepływ krwi i tlenu w całym organizmie. Uważa się, że jeśli ten przepływ zostanie wygenerowany, wówczas nastąpi przepływ „qi”.

Czasami podczas masażu można uwzględnić lecznicze właściwości rozgrzanych kamieni.

Aromaterapia i masaż balijski jest istotną częścią masażu. Można stosować różne kombinacje naturalnych olejków o różnych właściwościach leczniczych. Ich korzyści nie ograniczają się tylko do ciała. Aby wywołać różne nastroje, stosuje się różne olejki. Wdychanie tych skoncentrowanych olejków odmładza umysł i zapewnia tak potrzebną ulgę od stresu, lęku i depresji.

W tle może płynąć także muzyka duchowa. Ale to zależy od komfortu klienta.

Rodzajów masaży balijskich jest wiele. Niektóre z nich to masaż Sasak, masaż Lombok, masaż Urat, balijski Boreh, jawajski rytuał Lulur.

Czy znasz te zaskakujące zalety masażu ciała? Zarezerwuj Spa w Chennai już teraz!

W CO SIĘ UBRAĆ na masaż balijski:

Tradycyjny masaż balijski wymaga od klienta rozebrania się do bielizny przed sesją masażu. Terapia masażem wymaga pewnego zaufania do masażysty w zakresie prywatności. Po zakończonej sesji klientka okrywa ciało ręcznikiem, aby wchłonąć wszystkie dobrodziejstwa naturalnych olejków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *